ввідно-облікові щити

Bookmark and Share

контакт менеджера по роботі з клієнтами Кушлик Богдан моб.тел. 0675991334

Будь-яка комерційна або житлова споруда на своєму уводі має облік електричної енергії.

Також якщо це підприємство, наприклад виробниче, то облік є також і по цехах, і по дільницях. Це потрібно не тільки для розрахунку з енергонадавальною організацією. але і для економного споживання енергоресурсів, адже маючи дані про споживання електроенергії можна їх аналізувати і впроваджувати енергоощадні технології, а після їх впровадження оцінювати результати від таких впроваджень.

Для цього виготовляються щити обліку, ввідно-облікові щити. Для більш швидкого і економного аналізу таких даних, процеси зчитування показників лічильників автоматизуються. Ми впроваджуємо системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).  Такі системи дозволяють віддаленого отримувати інформацію про споживання електроенергії, архівацію таких даних,  а також побудову графіків споживання енергії, склад енергії (активна. реактивна енергія, генерація-споживання, наявність гармонік, дво- або тризонність).

Для віддаленого доступу лічильники на підстанціях оснащуються GSM модулями. По території підприємств може будуватися бездротова система. Окрім обліку електроенергії важливо знати її характеристики. Для цього застосовуються аналізатори електричної мережі. Аналізатори мережі, як лічильники електричної енергії суттєво різняться своїми можливостями. Вони можуть міряти від кількох параметрів з великим часовим проміжком, до величезної кількості даних на мінімальному проміжку часу. Також можуть встановлюватись реєстратори подій. Вони можуть як дискретно реєструвати події (ввімкнення автомату, зникнення напруги, вимкнення контактору) так і аналогові сигнали (величину напруги, струму, частоти). На відповідальних виробничих циклах якість електроенергії має бути відмінною. Аналізатори і реєстратори допоможуть як запобігти аварійним режимам так і недопускати їх у майбутньому.

Сучасна електромережа є досить відмінною від електромережі яка була років 30 тому. Це залежить і від того, що сучасні генеруючі компанії, особливо альтернативної енергетики, мають у своїй структурі багато перетворювальних нелінійних елементів, а також споживачів, навантаження яких суттєво змінилося, це і використання тиристорних перетворювачів, і частотних перетворювачів. Це впливає на загальну мережу(тим самим на  інших споживачів) та на свою електромережу зокрема. Для безпечної і довготривалої експлуатації електротехнічних пристроїв необхідно проаналізувати характер навантаження в мережі. Необхідно знати пікове та мінімальне навантаження мережі, погодинні,  подобові  та річні графіки споживання енергії, скільки активної та реактивної енергії споживається чи генерується, косинус фі, коефіцієнт потужності, вищі гармоніки.

Як це знання захистить ваше цінне обладнання?

Ви зможете адаптувати своє електрогосподарство для оптимальної роботи, що це дасть?

ЕКОНОМІЮ!!!

Як саме це дасть економію?

Ви будете менше платити за електроенергію, пропускна здатність Вашої електромережі зросте, а електрообладнання буде менше виходити з ладу.

контакт менеджера по роботі з клієнтами Кушлик Богдан моб.тел. 0675991334

підімкнення внутрішньобудинкових лічильників Svitovyr