шафи АВР (автоматичне ввімкнення резерву)

Bookmark and Share

контакт менеджера по роботі з клієнтами Кушлик Богдан моб.тел. 0675991334

Шафи АВР (Автоматичного ввімкнення резерву) виготовляємо згідно технічного завдання замовника.

Це можуть бути як однофазні уводи так і трьохфазні. Як на низькій напрузі 220 В або 380 В, так і на середніх напругах 6-10 кВ.

Шафи можуть виконуватись у простому варіанті, наприклад коли до споруди підходять два кабелі живлення від різних джерел електропостачання. Кожне джерело живлення забезпечене індикацією наявності фаз. Черговий електрик в ручному режимі здійснює перемикання з одного джерела живлення на інше. Може бути більш складне виконання – автоматичне, на контакторах. Цей випадок підходить для щитових, які не мають цілодобового чергового персоналу. Реле напруги слідкують за наявністю напруги на прихідних кабелях (шинах), і при відхиленні якихось з параметрів на основному живленні, здійснює автоматичне перемикання на резервне джерело живлення.

Також АВР може бути виконаний на автоматах з моторприводами, якими керує програмоване реле. Це є більш надійний варіант, особливо в місцях де щитові дуже близко знаходяться до великих підстанцій. В ночі іде суттєве зменшення споживаної електроенергії, у зв`язку  з цим відбувається зростання напруги. Коли це трьохфазний увід, то  напруга з 380 В у день. може зрости до 420 В уночі. Все це призводить до зростання напруги на котушках контакторів, а отже до їхнього нагрівання, а це в свою чергу призводить до швидкого виходу обладняння з ладу. У АВР з моторприводами даний недолік відсутній. Можливе виконання щитів АВР першої категорії безпеки. Це коли підходить два кабелі від енергонадавальної організації, а третій кабель від власної дизельної електростанції,  або акумуляторної. Можливі  інші варіанти виконання самих щитів АВР, а також  логіка їх роботи може бути доволі складна.

автоматичний ввід резервного живлення автоматичний увід резерву авр electric cabinets
АВР Світовир

АВР Світовир

                                 

контакт менеджера по роботі з клієнтами Кушлик Богдан моб.тел. 0675991334

Svitovyr