Блискавкозахисти та заземлення

Bookmark and Share

контакт менеджера по роботі з клієнтами Кушлик Богдан моб.тел. 0675991334

Всі промислові об`єкти мають мати заземлення, а окремо стоячі споруди, високі споруди та споруди підвищеної небезпеки також мають мати грозозахист.

Житлові споруди також мають мати заземлення та блискавкозахист.

Згідно правил безпеки які діють на території України, опір заземлюючого контуру має мати опір до 4 Ом, а опір контуру для блискавкозахисту до 10 Ом.

Для правильного вибору заземлюючого пристрою проводять розрахунок де враховуються такі дані, як максимальний струм який зможе розсіяти заземлюючий контур, опір грунту в залежності від місцевості, а також інші факти.

Для вибору блискавкозахисту, враховують ряд чинників, це і висота споруди, і її місце розташування, і конструкція даху, а також скільки осіб можу перебувати в цій споруді одночасно.

Також є промислові об`єкти які вимагають особливого захисту, особливо це стосується телекомунікаційних систем, дата центрів, а також вибухо-небезпечних споруд.

  висотні роботи по встановленню блискавкоприймачів зварювальні роботи на висоті блискавкоприймачі прокладання спусків блискавкозахистів висотні роботи блискавкозахист   блискавкозахисту котеджу блискавкозахисту котеджу блискавкозахист блискавкозахист електромонтажники  підготовчі роботи по монтажу блискавкозахисту IMG_7143 висотні роботи монтажник Блискавкозахист

контакт менеджера по роботі з клієнтами Кушлик Богдан моб.тел. 0675991334

Svitovyr